Co je to autoplyn - LPG pro automobily

Plyn - nejpoužívanější alternativní palivo pro automobilový průmysl po celém světě

Plyn je nejpoužívanější po celém světě jako alternativní palivo, a používá se po celá desetiletí. Plyn se skládá z propanu, butanu nebo směsi obou. Jeho výhody jsou příznivé ceny a výrazně nižší množství emisí. LPG není jedovatý a proto je jeho použití méně nebezpečné ve srovnání s naftou a benzínem.

Plyn je výbornou alternativou pro taxi služby, spediční služby a je ideálním řešením pro profesionální správu vozového parku. Na přání vám nabízíme naše vlastní firemní LPG stanice.

V mnoha zemích si trh s pohonnými hmotami nelze představit bez LPG (v některých zemích se používá také zkratka GPL). V Německu např. existuje již 6,000 čerpacích stanic, kde lze koupit LPG. Mnozí veřejní dopravci nebo taxi společnosti přešly na plyn jako na mnohem levnější a ekologicky šetrnou alternativu. V průmyslové oblasti je LPG velmi populární pro provoz vysokozdvižných vozíků.

  • Výhody

  • Chcete se dozvědět více?

AutoplynBulk Gas

Autoplyn je nejpoužívanějším alternativním palivem na celém světě, a to po celá desetiletí. Tento plyn se skládá se ze směsi propanu a butanu.

Čerpací stanice Flaga

Najděte nejbližší vlajky plyn stanici pomocí našeho lokátoru.

Čerpací stanice
 

Chcete zjistit více?

Vyplňte laskavě kontaktní formulář nebo nám zavolejte.

Kontakt Flaga